Ośrodek Szkolenia Lekarzy

Do pobrania:
List do lekarzy List do lekarzy 

Sami kiedyś zaczynaliśmy własna ścieżkę rozwoju zawodowego i wiemy jak ważny, a w wielu przypadkach niemalże decydujący, jest „dobry start”. Jak ważne jest fachowe i ludzkie wsparcie na początku tej drogi. Jak dużo znaczy, właściwe podejście i właściwa organizacja. Powstaliśmy w 1999 roku na bazie przychodni z kilkudziesięcioletnią tradycją, pozytywnie przeszliśmy kwalifikacje i od dnia 21 stycznia 2015 uzyskaliśmy akredytację oraz wpis na listę jednostek organizacyjnych prowadzących szkolenie w dziedzinie medycyny rodzinnej.

Chcemy pomagać Państwu w rozwoju i ciągłym,a w medycynie nigdy niekończącym się, samodoskonaleniu. Z przyjemnością przedstawiamy ramowy zarys naszej działalności, która będzie pomocna w uzyskaniu tytułu Lekarza Rodzinnego:
- Poradnie lekarzy rodzinnych dla dorosłych.
- Poradnie dla dzieci chorych i zdrowych ( lek. rodzinni i pediatrzy).
- Liczne poradnie specjalistyczne z kadrą lekarską gotową do pomocy (ginekologia, urologia, alergologia, dermatologia, reumatologia, okulistyka, kardiologia, neurologia, psychiatria, pulmonologia, chirurgia, diabetologia, laryngologia, ortopedia, endokrynologia).
- Własna szeroka baza diagnostyczna (laboratorium analityczne, RTG, USG, Echo serca, Ekg, Holter EKG, 24h Holter RR, EEG, densytometria, audiometria, spirometria i inne).
- Staże kierunkowe w Siedlcach (umowa z Mazowieckim Szpitalem Wojewódzkim w Siedlcach).

Ponadto oferujemy kandydatom na tzw. „dobry początek”:
- Możliwość ubiegania się o mieszkanie służbowe;
- Możliwość tworzenia „własnej”listy pacjentów;
- Dodatkowe wynagrodzenie (premie);
- Pracę w miłej i życzliwej atmosferze;
- Wsparcie przełożonych;

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Do pobrania:
List do lekarzy List do lekarzy 

  • NZOZ Salus 25 740 54 55 Otwarte od poniedziałku do piątku 7:00 - 19:00
  • Rejestracja elektroniczna