O nas

Historia naszej przychodni rozpoczyna się wraz z rokiem 1999, kiedy to Przychodnia Kolejowa przy ulicy Kilińskiego 34 przekształciła się w Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „SALUS”. Od tego czasu wiele się zmieniło, sukcesywnie prowadzony był remont budynku, który - choć pamiętał lata 50. dawno nie był modernizowany. Przebudowano cały wewnętrzny układ pomieszczeń, aby stał się on bardziej wygodny.

Poprawiła się nie tylko estetyka pomieszczeń ale przede wszystkim wyposażenie w nowoczesną aparaturę diagnostyczną. „SALUS” posiada m.in. cyfrowy aparat do USG z kolorowym monitorem i czterema sondami, a badania USG wykonują lekarze specjaliści. Po usamodzielnieniu się przychodni kolejowej i przekształceniu jej w NZOZ nadal leczą się w przychodni „SALUS” pracownicy PKP oraz liczne grono emerytowanych kolejarzy. Na ich decyzji zaważyło z pewnością przyzwyczajenie, ale również zadowolenie z poziomu świadczonych usług i miłej obsługi. Do przychodni „SALUS” dojeżdżają nawet pacjenci z odległego Platerowa (powiat łosicki), z Mińska Mazowieckiego oraz z Łukowa.

Z każdym rokiem w przychodni „SALUS” przybywa pacjentów, bo szybko rozchodzi się wieść, że „SALUS” to przychodnia, w której można się leczyć, mając pod jednym dachem zarówno lekarzy specjalistów, jak również wszystkie podstawowe pracownie diagnostyczne. Oznacza to wygodę i oszczędność czasu.

W przychodni „SALUS” możesz leczyć się także Ty i Twoja Rodzina! Wystarczy zgłosić się do rejestracji z dowodem osobistym i ubezpieczeniem. Resztę załatwią za Ciebie pracownicy przychodni „SALUS”! Zmiana lekarza jest bezpłatna!

Dlaczego coraz więcej mieszkańców Siedlec i okolic leczy się w przychodni „SALUS”?

                - Świetna lokalizacja w ścisłym śródmieściu Siedlec (blisko dworca kolejowego i PKS).

                - Duży parking przed budynkiem przychodni.

                - Ambulatoryjna opieka lekarska przez całą dobę, jak również w niedzielę i święta.

                - Doświadczeni lekarze rodzinni i pediatrzy.

                - Liczne poradnie specjalistyczne.

                - Wysoko wykwalifikowana kadra (trzech lekarzy posiada tytuł doktora nauk medycznych).

                - Podstawowe badania na miejscu (laboratoryjne, usg, rtg, holter, komputer okulistyczny i inne).

                - Telefoniczna rejestracja do lekarzy rodzinnych i specjalistów.

                - Leczenie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

                - Leczymy studentów, którzy podjęli naukę poza miejscem zamieszkania - na naszych siedleckich uczelniach (zgodnie z przepisami NFZ, student może mieć lekarza w miejscu nauki i zamieszkania)

  • NZOZ Salus 25 740 54 55 Otwarte od poniedziałku do piątku 7:00 - 19:00
  • Rejestracja elektroniczna